09.08.2021

Spacer ścieżką zdrowia-spotkanie z pracą leśniczego.

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Pułtusku wzięli udział w pieszej wycieczce Ścieżką Zdrowia znajdującą się w Nadleśnictwie Pułtusk. Towarzyszyła nam Pani Ania, pracownik Nadleśnictwa, która przedstawiła nam codzienną pracę leśniczego, oraz opowiedziała o tajemnicach i ciekawostkach historycznych dotyczących okolicznego lasu.

Czytaj więcej

26.04.2021

Informacja

Dom Pomocy Społecznej w Pułtusku wznawia odwiedziny mieszkańców przez rodzinę i znajomych przy zachowaniu reżimu sanitarnego względem przebywających na terenie domu mieszkańców i pracowników.

Czytaj więcej

26.04.2021

230. Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Starosta Pułtuski i Burmistrz Miasta Pułtusk informują, że w związku z 230. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja w pułtuskiej Bazylice – w poniedziałek, 3 maja 2021 r. o godz. 12.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta, poprzedzona występem artystycznym przygotowanym przez Zespół Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku. Występ rozpocznie się o godz. 11.45

Czytaj więcej

10.08.2020

INFORMACJA ODNOŚNIE ODWIEDZIN

W związku z pismem otrzymanym z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zalecającym podjęcie działań mających na celu ograniczenie bezpośredniego kontaktu mieszkańców Domów Pomocy Społecznej z osobami spoza domu, wstrzymujemy wyjścia mieszkańców poza teren placówki, odwiedziny i urlopy na dotychczasowych zasadach.

Czytaj więcej

Lokalizacja